O hoteli

Názov hotela HILLS **** – vystihuje nielen atmosféru ale aj miesto, kde sa nachádza. Poloha hotela, jeho architektúra i celkový dizajn sú úzko prepojené s okolitou prírodou. Hotel Hills **** v Starej Lesnej spája silu tatranskej prírody s dokonalým zážitkom. Hotel Hills **** sa nachádza sa nachádza v krásnom a tichom prostredí v časti Stará Lesná pod Lomnickým štítom. Od roku 2017 sa hotel stal súčasťou rezortu hotelov AquaCity Poprad. Kvalitné služby a komfortné pohodlie ho zaraďuje medzi významné tatranské hotely.

Je ideálnym miestom nielen pre rodiny s deťmi, ale aj biznis klientelu. Vybavenie hotela ponúka možnosti na aktívny oddych, ako aj príjemné relaxovanie. Konferenčné sály s modernými technickými zariadeniami a možnosťami okolitého prostredia, vytvárajú inšpiratívne podmienky na rôzne firemné akcie a aktivity.

V našej výnimočnej hotelovej reštaurácii s krbom, pre vás šéfkuchár pripravil menu podľa súčasných moderných trendov, s použitím najkvalitnejších ingrediencií, zostavené z vybraných jedál medzinárodnej i tradičnej slovenskej kuchyne. Hotelová reštaurácia sa môže pochváliť aj svojou exkluzívnou vinotékou, v ktorej nájdete lahodné vína z celého sveta a to najlepšie od slovenských vinárov. Príďte sa pokochať nádherným pohľadom na majestátne vrcholy tatranských štítov a najmä potešiť svoje chuťové poháriky do našej reštaurácie.

Našou prioritou je priniesť vám nadštandardné služby a rôzne možnosti v oblasti ubytovania, wellnessu, gastronómie, zábavy, kongresov a naplniť tak všetky vaše očakávania.

Tešíme sa na vašu návštevu a dúfame, že si u nás nielen oddýchnete, ale zažijete nezabudnuteľné chvíľky plné výnimočných zážitkov.